Home

Magdalena Kutak

Właścicielka firmy, Project Manager

Doradca i trener

 

Ukończyła studia ekonomiczne o specjalności informatyka ekonomicznaw Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji – oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania projektami w przedsiębiorstwiena Politechnice Śląskiej w Gliwicach - Wydziale Organizacji i Zarządzania.

Doświadczenie zawodowezdobywała w ING Banku Śląskim na stanowiskach Doradcy Klienta, Dyrektora Oddziału oraz Kierownika Projektu.

Obecnie jest właścicielką firmy Consedo członkiem zarządu Grantus sp. z o.o. jak również członkiem zarządu Stowarzyszenia Kopalnia Kreatywności. Pełni funkcję członka Rady Społeczno-Gospodarczej Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Realizuje usługi monitoringu, ewaluacji, koordynowania oraz rozliczania projektówze środków europejskich w tym międzynarodowych. Prowadzi szkolenia z obszaru kompetencji społecznych, jak również szkolenia pozwalające nabyć konkretną wiedzę i umiejętności , w szczególności z zakresu zarządzania projektami.

 

Posiadane Certyfikaty:

TOEIC – język angielski z elementami business English

CertyfikatTrenera Biznesu branży IT

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu:

 • budowania powiązań kooperacyjnych,
 • pozyskiwania środków na rozwój klastrów i tworzenia klastrów,
 • tworzenia studiów wykonalności,
 • wsparcia w realizacji projektów w zakresie budowania więzi kooperacyjnych, monitorowania realizacji projektów,
 • sprawozdawczości i rozliczania projektów,
 • rozwoju biznesu.

 

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu:

 • równości szans kobiet i mężczyzn,
 • zarządzania projektami,
 • tworzenia biznes planów,
 • technik sprzedaży,
 • pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania,
 • wnioskowania o fundusze unijne,
 • wykorzystywania narzędzi informatycznych,
 • rozwijania kompetencji miękkich dla firm z sektora MSP.


Klienci realizowanych projektów doradczych i szkoleniowych:

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej; Investeko S.A.; Ekobilans Sp. z o.o. ; Polski Instytut Biznesu; OMIDA Sp. z o.o.; Interlogic Sp. z o.o.; Certyfikowana Giełda Odpadów
Sp. z o.o.; OPS Bobrowniki; Miejski Ośrodek Kultury Poręba; OMEGA Jolanta Micińska; OTTIMA Plus Sp. z o.o.; Kropka Sp. z o.o.; Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej Katowice; Stowarzyszenia: Ekspertów Ekologii; Stowarzyszenie Ekspertów Biznesu; Stowarzyszenie Autogeneracja; Stowarzyszenie Rytm Śląska, Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Usług w Dziedzinie Opomiarowania Mediów Smart Metering; Stowarzyszenie Południowy Klaster Kolejowy; Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki.

Najbliższe szkolenia

 
24 stycznia 2018

Zarządzanie projektami w pigułce

 

Koszt: 123,00 zł (z VAT)
Miejsce: ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze
Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

> pobierz harmonogram szkolenia


 
15 lutego 2018

Prawo pracy - omówienie najnowszych zmian

 

Koszt: 250,00 zł (+VAT)
Miejsce: ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze
Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

> pobierz program szkolenia

“Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.”

 Johann Wolfgang Goethe

Aktualności

23-11-2020

Certyfikacja SUS 2.0

Szanowni Państwo,  Z radością informujemy, iż firma Grantus Sp. z o.o. pomyślnie przeszła recertyfikację SUS 2.0. Nasze usługi są realizowane w zgodzie ze Standardem Usługi Szkoleniowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

więcej »

11-03-2020

INFORMACJA

Informujemy, iż z powodu zagrożenia związanego z Koronawirusem biuro Grantus Sp. z o.o. pozostaje nieczynne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem telefonu oraz e-maila. Za utrudnienia przepraszamy.   Zespół Grantus Sp. z o.o.

więcej »

Nasz zespół

 

Zespół GRANTUSA jest dynamiczny, efektywny i skuteczny. Dbamy o wspólne relacje, jesteśmy dla siebie wsparciem, więc dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy w to, że wspólna praca i podejmowane wspólnie wyzwania dają większe i lepsze efekty. Jesteśmy zespołem synergicznym, a nasze działania uzupełniają się poprzez współpracę i synchronizację. Dzięki zorganizowanej pracy zespołowej, uzyskujemy efekt, który jest wyższy niż suma efektów działań indywidulanych. Każdy z nas jest ważny, a unikatowe zdolności i talenty każdego członka Naszego zespołu, są rozwijane i stanowią największą wartość pośród wszystkich cenionych przez nas wartości.


 

                                                                                                  
                     


Magdalena Kutak

Właścicielka firmy
Project Manager
Doradca i trener
Anna Bereś

Właścicielka firmy
Project Manager
Doradca i trener  

poznaj nasz cały zepół i pracujących z nami trenerów

więcej »